Crew

Scheidsrechters
Bertus van Asselt
Marco Beiboer
Willem van der Es
Arjen van der Es
Rudolf Evenhuis
Quiten van den Hoofdakker
Willem Huizenga
Marnix ten Cate
Dieuwke Kramer
Johan van der Mark
Arian van der Mark
Renate Masselink
Joop van Mechelen
Wouter Pietersma
Ton van Rosevelt
Jackelyn Slagter-Drenth
Cornelis Tauran
Herman Titahena
Adriaan Verbree
Jitze van der Vinne
Rolf van der Wal
Bert van der Weerd
Erik van Dam
Albert Krijgsheld
Peter Timmerman
Jan Tijink
Marnix van den Berg

Wedstrijdadministratie
Elise Huizenga
Iris Schoon
Mirjam van den Berg
Rebecca Elsinga
Suzanne Jansma

Kassa
Tess Habermelh
Elisa Beuving
Iris Lenting
Berdien van der Heide
Margrieta Keijzer
Iris Hidding
Marikka Mol
Vera van den Berg
Lieke Haveman
Esther Feitsma
Jolein Verbree

Controleurs

EHBO

Vertrouwenspersoon
Jorien Verbree

Tellers
Chris ten Kate
Rix Norg
Bas Heijink
Aido Haveman
Myrthe Visser
Esther Noppers
Ilse Broeksema
Lindi Broeksema
Susan Zwerver
Lieke Gerritsen
Rosalin Timmerman
Joleen Koops
Jolijn van der Laan
Alisa Medema
Loes Steenbergen
Lisanne de Jong
Sofie van der Veen
Sophie Timmerman
Ninthe van Eerde
Bram Prins
Thamar Eisses
Emma Koezema
Hannah Smit
Veerle Noppers
Nadine Jansen
Veerle Huberts
Ilse Leijssenaar
Sophie Jagersma
Merel Kroondijk
Lotte Veldman
Matthias Broeksema
Marit Zwerver
Pepijn Kol
Julian Werkman
Sven Timmerman
Aron Huizenga
Thomas van der Veen
Thijs Kruizinga
Esther Koba
Lina Houweling
Fleur Lenting
Bente Lenting
Noah Olijve
Ruben Brouwer
Joshua Verschoor
Robbert Mulder
Monique Snoek
Meike Schoonhoven
Yaëlle Bouwkamp

Roofradio
Martijn Kwant
Arend Bosch
Stefan Sterken
Remco Lagendijk
Johan Lagendijk
Geert Huizenga

Redactie
Gertjan Janssen
Inge Bril
Imko van der Es
Roeland Benschop
Jan Nelemans
Rik Tigelaar
Celina Staal
Daan Scholten
Dennis ten Brink
Mirjam ten Brink
Roos van der Heide
Simone de Haan
Lidian Feunekes
Rudy van der Veen

Feestavond /techniek
Hilbert Elsinga
Nathan van der Mark

Bestuur
Ad van der Veen
André Scholten
Arjan Elsinga
Erik Broeksema
Esther Korf
Ferdinand Timmerman
Geert Huizenga
Hilbert Elsinga
Iris Mayer
Janine Korf
Johan Lagendijk
Nathan van der Mark
Paula Brink
Roel Koops
Ronald Mayer
Ruben de Vries

Wedstrijdleiding
Ad van der Veen
André Scholten
Ferdinand Timmerman

Techniek en Website
Gertjan Janssen
Roel Koops

En nog vele anderen die tijdens het toernooi spontaan de handen uit de mouwen steken en helpen met het opbouwen van de feestzaal, het opscheppen van de maaltijden, de kantinemedewerkers van Sudosa, de kosters die zaalruimte regelen en materialen leveren, enz, enz.